Oznam: Platba kartou u nás nie je možná z dôvodu zlého signálu.

Ubytovanie

Zbojnícky dvor ponúka netradičné ubytovanie na skutočnom salaši, kde budete usínať a prebúdzať sa s bečiacimi ovečkami, erdžaním koní a brechotom salašníckych psov.

Môžete sa zúčastniť, spoločne s bačom a valachmi, pri starostlivosti o ovečky a iné zvieratá, alebo pri výrobe syra a oštiepkov. Kapacita pre ubytovanie  je 40 – 45 lôžok. Ubytovanie poskytujeme v dvojlôžkových až šesťlôžkových izbách.

CENNÍK

Cena ubytovania je 20,- € za osobu na noc v prípade pobytu len na jednu noc.

Ubytovanie na dve noci a viac stojí 15 € za osobu na noc.

Ubytovanie pre deti:
Deti do 3 rokov  zdarma
Deti od 4 rokov do 14 rokov cena ubytovtovania 7€/ noc
V prípade zapožičania detskej postielky účtujeme príplatok 4€ / noc

Ubytovanie so psíkom 4€/noc. Prosíme hostí, aby nám psíka vopred nahlásili!!!

V cene  ubytovnia sú zahrnuté zbojnícke kúpele 🙂

Cena ubytovania v období Silvestra 28. 12. až 3. 1. je 25,- € za osobu na noc.
Na Silvestra uprednostníme skupinu, ktorá obsadí celý objekt, aby nedochádzalo ku vzájomnému rušeniu.

Uvedené ceny sú bez DPH 10%

IZBIČKY

Každá izba má vlastné sociálne zariadenia, LCD televízor, satelit a káblové pripojenie na internet – grátis

Príchody od 14:00, odchody do 11:00.

1
IZBA č. 1
momentálne nedostupná
2
IZBA č. 2
5-lôžková s možnosťou prístelky
viac info / fotky
3
IZBA č. 3
2-lôžková/manželská posteľ
viac info / fotky
4
IZBA č. 4
8-lôžková
viac info / fotky
5
IZBA č. 5
2-lôžková s možnosťou prístelky
viac info / fotky
6
IZBA č. 6
5-lôžková
viac info / fotky
7
IZBA č. 7
4-lôžková
viac info / fotky
8
IZBA č. 8
2-lôžková/manželská posteľ
viac info / fotky
9
IZBA č. 9
3-lôžková
viac info / fotky
10
IZBA č. 10
mladomanželský apartmán
viac info / fotky
11
IZBA č. 11
2-lôžková
viac info / fotky
12
IZBA č. 12
2-lôžková
viac info / fotky

Izba č.2

5 (+1)

WiFi pripojenie

TV so satelitom

Izba je orientovaná na sever s výhľadom na vysoké  hole národného parku Muránska planina, v izbe sa nachádza 5 lôžok s možnosťou jednej prístelky. Je vybavená kúpelňou s vaňou a samostatnou toaletou, lcd televíziou so satelitným príjmačom, nechýba tiež wifi pripojenie.

Izba č.3

2

WiFi pripojenie

TV so satelitom

Izba je orientovaná na juh s výhľadom na sedlo Remetisko, kde sa nachádza kaplnka sv. Juraja patróna ovčiarov . V izbe sa náchadza 1manželská posteľ . Izba je vybavená sprchovým kútom, samostatnou toaletou, pripojenie na internet, lcd televízor so sateliným príjimačom.

Izba č.4

8

WiFi pripojenie

TV so satelitom

Izba sa nachádza na severnej strane, kde cez okno vidieť cestičku na lazy Kopačno  kedysi obývané hospodármi, no teraz je útočiskom divokej zvery. Izba je 8 lôžková, čím je stvorená na pobyt vačších rodín či výlet s priateľmi. Izba má samostatnú kúpelňu so sprchovým kútom, wc a tiež je vybavená lcd televízorom so satelitným príjmačom a wifi pripojením.

Izba č.5

2 (+1)

WiFi pripojenie

TV so satelitom

Dvojlôžková izba, z ktorej je ten najčarovnejší výhľad do tisovskej doliny a na útesy skál Čertovej doliny. Ranným pohľadom budete hneď zahalený do tajomnej hmly, ktorá každou hodinou odkrýva krásu našich hôr. Izba je nielen krásna a útulná, je tiež vybavená lcd televízorom so satelitným pripojením, wifi a samozrejme má samostatnú kupelňu so sprchovým kútom a samostatným wc. Izba disponuje aj prístelkou.

Izba č.6

5

WiFi pripojenie

TV so satelitom

5 lôžková izba vybavená na prízemí manželskou posteľou a na poschodí tromi osobitnými posteľami. Váš prvý pohľad z izby sa uprie na ovečky na paši či kone ktoré sa z rána preháňajú  po čerstvej rose. Okrem neopakovateľného výhľadu je izba vybavená tiež kúpelňou so sprchovým kútom či toaletou, lcd televízorom so satelitným pripojením, wifi.

Izba č.7

4

WiFi pripojenie

TV so satelitom

Štvor lôžková izba nachádzajúca sa na severnej strane okrášlená pohľadom na hory. Izba svojou veľkosťou a počtom lôžok vyhovuje najmä rodinám s deťmi. Je vybavená kúpelňou so sprchovým kútom a wc, lcd televízorom či wifi pripojením.

Izba č.8

2

WiFi pripojenie

TV so satelitom

Dvojlôžková izba ako stvorená prežiť krásne chvíle vo dvojici a nerušene. Nachádza sa v nej manželská posťeľ s kúpelňou so sprchovým kútom a wc, tv so satelitným pripojením a tiež wifi pripojením. Izba to pravé pre váš oddych spojený s romatikou.

Izba č.9

3

WiFi pripojenie

TV so satelitom

Trojlôžkova izba, ktorej výhľady sú tým najlepším na štart dňa. Izba je orientovaná na sever a vybavená je manželskou posteľou a jednou samostatnou jednolôžkovou posteľou. Je tiež vybavená kúpelňou so sprchovacím kútom a wc, tv a wifi pripojením.

Izba č.10

2

WiFi pripojenie

TV so satelitom

Mladomanželský apartmán nielen pre novomanželou. Hneď pri vstupe do tejto izby zahodíte za seba realitu a budete si užívať voľné chvíle s najdrahšími. Izba je dvojlôžková s manželskou posteľou pred ktorou sa nachádza priestorová vaňa v drevenom objatí. Samozrejme samostatné wc. Izba svojím interiérom, vôňou dreva a ohňom sviečok je to pravé na prežitie romantického víkendu.

Izba č.11

2

WiFi pripojenie

TV so satelitom

Dvojlôžková izba orientovaná na východ s výhľadom na stromy tiahnuce až do úžin Čertovej doliny. Izba je vybavená manželskou posteľou, wc, kúpelňou s vaňou, tv so satelitným pripojením a wifi.

Izba č.12

2

WiFi pripojenie

TV so satelitom

Dvojlôžková izba taktiež orientovaná na východ. Izba má dve samostatné postele, kúpelňu s vaňou a toaletou, tv,wifi.

Stravovanie

K dispozícií kuchynku na prípravu vlastných raňajok bohužiaľ zatiaľ nemáme. S radosťou Vám pripravíme výdatné raňajky (švédske stoly, čaj) za 5€ na osobu alebo podľa vlastného výberu z raňajkového lístka za 3,50€. Obedy a večere sú riešené individuálne formou stravovania v našej reštaurácii výberom z jedálneho lístka. Za príplatok 15 € na dospelú osobu / 7,50 € na dieťa od 5 do 13 rokov ponúkamé možnosť polpenzie, ktorá pozostáva z kontinentálnych raňajok formou švédských stolov a večere, v rámci ktorej sa podávajú jedla po dohode kuchára a klientov.