Eventy

Rodinné oslavy

U nás na salaši si môžete vychutnať romantickú večeru, posedenie pri dobrom jedle a poháriku, či osláviť svoju promóciu. Taktiež poskytujeme ideálne priestory a podmienky pre konanie rodinných osláv, krstín alebo rôznych výročí. Sme pripravení poskytnúť Vám najlepšie podmienky na strávenie príjemných chvíľ so svojimi blízkymi presne podľa Vašich požiadaviek. Tradičné jedlá, ale aj moderná gastronómia, krásna výzdoba a unikátne priestory  a prostredie budú pre Vás a Vašich drahých najideálnejším miestom.

 

Svadby

Ideálne miesto pre rozprávkovú svadbu!

Máte radi spojenie tradičného a krásneho. Potom je náš Halaš a jeho okolie ideálnym miestom pre Vašu svadbu. Neváhajte a navštívte nás a my Vám pomôžeme premeniť vaše sny na skutočnosť. Originálny svadobný obrad na lúke alebo v drevnej kaplnke, dokonale vyzdobená svadobná sála, dodajú vašej svadbe punc originality a premenia ju na nezabudnuteľný deň, nie len pre vás ale aj pre vašich hostí.

Naša ponuka

Krásne svadobné priestory
Svadobný obrad na lúke pri starobylej bráne alebo v drevenej kaplnke Sv. Juraja
Možnosť svadobného sprievodu na koči ťahanom koňmi
Romantické prostredie na fotografovanie
Ubytovanie pre svadobných hostí
Dataprojektor
Premietacie plátno
Profesionálny prístup
Parkovisko

 

Teambuilding po zbojnícky

Prídte si vyskúšať tradičné salašnícke remeslo, dojenie oviec, ťahanie syrových nití, stáčanie pareníc, výrobu oštiepkov alebo odváranie žinčice. Taktiež môžete navštíviť zbojnícku pivnicu, kde pre Vás máme pripravené zbojnícke poklady (vyzretá slaninka, šoudra, syr). Pílenie dreva, pľaskanie kurpákom, mangaličia dráha ( súťaže) a najlepší guľáš majster. Po dobre vykonanej práci sa vyhrejete v zbojníckych kúpeľoch v Čertovej jaskyni a po večeroch na Vás čaká tancovačka v ľudových krojoch s výukou tanca. Ale beda tomu kto si nedá pozor na zbojníkov či zbojníčky družiny kapitána Jakuba Surovca. Dobrá rada: „Chlapi pudeláre plné majte, inak sa zbojníčkam v maliništi odovzdajte. A vy ženy dolu podprsenky dajte, pás súdnosti zachovajte“A tých najstatočnejších z Vás okrstíme za zbojníkov…Pre firmy máme zabezpečenú prezentačnú miestnosť s potrebným vybavením.

Konferencie a semináre

Vyberte si pre svoje či už firemné ale aj súkromné podujatie práve náš Halaš. Charakterizujú ho štýlovo zariadené izby, ale aj praktické konferenčné priestory, prispôsobené na usporiadanie kongresov, školení, seminárov, recepcií, rautov, plesov, banketov či svadieb. Konferenčné priestory sú vybavené najmodernejšou audiovizuálnou a prezentačnou technikou.  Miestnosť je variabilná a poskytuje rôzne možnosti rozloženia. Miestnosť je určená najmä pre firemné akcie s plným servisom, ktorý vám samozrejme radi poskytneme.Technické zabezpečenie, kvalitná gastronómia a profesionálne služby garantujú bezstarostnú a pohodlnú organizáciu podujatí rôzneho druhu.