Netradičné ubytovanie na salaši Zbojská

Zbojnícky dvor ponúka netradičné ubytovanie na skutočnom salaši, kde budete usínať a prebúdzať sa s bečiacimi ovečkami, erdžaním koní a brechotom salašníckych psov.
Môžete sa zúčastniť, spoločne s bačom a valachmi, pri starostlivosti o ovečky a iné zvieratá, alebo pri výrobe syra a oštiepkov. Kapacita ubytovanie  je 40 - 45 lôžok. Ubytovanie poskytujeme v dvojlôžkových až šesťlôžkových izbách.

Cena ubytovania je 20,- € za osobu na noc v prípade pobytu len na jednu noc. Ubytovanie na dve noci a viac stojí 15 € za osobu na noc.

Ubytovanie pre deti:

 - deti do 3 rokov  zdarma.

- deti od 4 rokov do 14 rokov cena ubytovtovania 7€/ noc

V prípade zapožičania detskej postielky účtujeme príplatok 4€ / noc.

Ubytovanie so psíkom 4€/noc. Prosíme hostí, aby nám psíka vopred nahlásili!!!

V cene  ubytovnia sú zahrnuté zbojnícke kúpele :-)

K dispozícií kuchynku na prípravu vlastných raňajok bohužiaľ zatiaľ nemáme. S radosťou Vám pripravíme výdatné raňajky ( švédske stoly, čaj)  za 5€ na osobu  alebo  podľa vlastného  výberu z raňajkového lístka za 3,50€.  Obedy a večere sú riešené individuálne formou stravovania v našej reštaurácii výberom z jedálneho lístka.

Cena ubytovania v období Silvestra 28. 12. až 3. 1. je 25,- € za osobu na noc. Na Silvestra uprednostníme skupinu, ktorá obsadí celý objekt, aby nedochádzalo ku vzájomnému rušeniu.

Spoločné priestory

Salaš Zbojská - Zbojnícky dvor

Zbojská, s.r.o.
Hlavná 62
976 56 Pohronská Polhora

IČO: 36 757 012
DIČ: 2022363244

e-mail: info@zbojska.sk
  • Obchodné podmienky
  • Ochrana súkromia